מדוע הכרטיסים יקרים יותר בהשוואה לחלק מהמופעים האחרים?

ראשית, אנחנו מנסים להבטיח שבכל מושב הפתוח לקהל יש שדה ראייה טוב לבמה ולתפאורת הרקע. שנית, זו הפקה בקנה מידה גדול. כל אחת מהלהקות שלנו כוללת כ-80 רקדנים ונגני תזמורת המופיעים אתנו במשרה מלאה, כמו גם זמרים, מנחים וצוות הפקה. בכל מופע גם מוצגות יותר מ-400 תלבושות בעבודת-יד (שנתפרו במדינת ניו יורק!); שלא לדבר על האנימציה הדיגיטלית. כמו כן, אנחנו הפקה מסיירת – שהרי אנחנו מנסים להביא את המופע לכל פינה בעולם – נדיר שאנחנו נשארים בעיר מסוימת למשך יותר ממספר ימים. זה שונה ממופע שנשאר במקום אחד במשך שבועות או חודשים.

כמו כן, אנחנו מעלים הפקה חדשה לחלוטין מדי שנה! זה אומר שמדי שנה אנחנו מציגים הופעות בכורה עולמיות עם כוריאוגרפיות ויצירות מוסיקליות חדשות לחלוטין, לצד תלבושות ועיצובי תפאורה דיגיטליים חדשים ועוד. כשחושבים על מספר האמנים היצירתיים והאמנים המבצעים המעורבים בזה, מדובר בפרויקט אמנותי בהיקף שאין כמותו בשום מקום אחר.

והנה דרך נוספת ששמענו שצופים בקהל מתייחסים לנושא: אי אפשר להשוות את זה עם צורות בידור אחרות. לדוגמה, אם תביאו ילד למופע, נסו להשוות בין עלות הכרטיס של השן יון לבין העלויות שאתם משקיעים בחינוך, בפעילויות תרבות ואמנות, בגדילה בריאה וביצירת זיכרונות שנשארים לכל החיים. ויש שאמרו שהאנרגיה המרוממת של המופע, ותחושת התקווה שנשארת אתך לאחריו, לא יסולאו בפז.